• Banner

 Luigj Gurakuqi, Jeta dhe Vepra, Piro Tako
  •  Luigj Gurakuqi, Jeta dhe Vepra, Piro Tako

Luigj Gurakuqi, Jeta dhe Vepra, Piro Tako

Rating 
ALL400.00
Quantity
There are not enough products in stock

Description

Title: Luigj Gurakuqi, Jeta dhe Vepra
Original: Luigj Gurakuqi, Jeta dhe Vepra
Category: Biography
Author: Piro Tako
Publisher: 8 Nentori
Year: 1980
Pgs: 415
Weight: 0.369 kg

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

 Luigj Gurakuqi, Jeta dhe Vepra, Piro Tako

Luigj Gurakuqi, Jeta dhe Vepra, Piro Tako

Write your review
16 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Monumentet, nr. 20, 1980

Përshtypje(t): 0

"Muret rrethuese të Butrintit në mesjetë shek. VIII - XV" nga Gjerak Karaiskaj."Elemente të rinj në Kalanë e Durrësit të shek. V – VI të erës sonë" nga Fatos Tartari."Arkitektura pasbizantine në Shqipëri (kishat me strukturë në formë kryqi me kupolë)" nga Aleksandër Meksi, Pirro Thomo."Ujësjellësi i vjetër i Kalasë së Gjirokastrës" nga Valter Shtylla.

Çmimi 10,53 US$
More
Nuk ka produkte të mjaftueshme në stok

Botuesi: Te tjere

Fluturim naten, Toka e njerezve, Princi i Vogel, Antuan de Sent-Ekzyperi

Përshtypje(t): 0

Ky vëllim përfaqëson një botim të rrallë ku janë përmbledhur tri novelat më të mira dhe më të famshme të Ekzyperisë. Një vëllim i tillë nuk është ribotuar sërish pas viteve '90. Libri është në gjendje mjaft të mirë. Faqet e tij janë të zverdhura për shkak të kohës.

Çmimi 7,37 US$
More
Nuk ka produkte të mjaftueshme në stok