• Banner

  • Çmim i zbritur
Pershtypje, Giuseppe Schiro di Modica
  • Pershtypje, Giuseppe Schiro di Modica

Pershtypje, Giuseppe Schiro di Modica

400 Lekë
340 Lekë Ruaj 15%
Sasia
Në gjendje

Përshkrimi

Titulli: Përshtypje
Gjinia: Poezi
Autori: Giuseppe Schiro' di Modica
Shtëpia botuese: Mondo Albanese
Viti: 1984
Fq. 46
Pesha: 0.081 kg.

Detajet e librit
Te tjere
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13k)
Ndoshta mund të pëlqejë edhe
16 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Dhiata e Re 1872

(0)

Ky botim është një ndër veprat më të rralla të shkrimit në gjuhën shqipe. Një libër tepër i vlefshëm për historinë e Shqipërisë në tërësi dhe veçanërisht në historinë e gjuhësisë shqiptare. Ky botim përbën një gur themelues të shkrimit shqip në historinë tonë.

Çmimi 68 000 Lekë Çmimi i zakonshëm 80 000 Lekë
More
Ka mbaruar
chat Përshtypjet (0)