• Banner

  • I ri

Lirika Antike Greke

600 Lekë
Sasia
Në gjendje

Përshkrimi

Titulli: Lirika Antike Greke

Shqipëroi: Henrik Lacaj

Shtëpia botuese: Naim Frashëri

Viti: 1980

Fq. 155

Pesha: 0.120 kg

Ky libër është në gjuhën shqipe

Detajet e librit
Naim Frashëri
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13k)
16 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Poetet e medhenj t’Italis, vol. 1+2

(0)

Në dy vëllimet e pozive italiane janë paraqitur disa poezi të shqipëruara nga Ernest Koliqi. Kjo i bën këto vëllime tepër interesante dhe të rralla. Vëllimet kanë lidhje pak të konsumuar nga koha dhe faqet janë të zverdhura, por në tërësi botimi i ka qëndruar kalimit të kohës.

Çmimi 16 000 Lekë
More
Ka mbaruar
chat Përshtypjet (0)