• Banner

Gjergj Kastrioti Skënderbeu dhe lufta shqiptaro-turke e shekullit XV,  Grup Autorësh
  • Gjergj Kastrioti Skënderbeu dhe lufta shqiptaro-turke e shekullit XV,  Grup Autorësh

Gjergj Kastrioti Skënderbeu dhe lufta shqiptaro-turke e shekullit XV, Grup Autorësh

1 000 Lekë
Sasia
Ka mbaruar

Përshkrimi

Titulli: Gjergj Kastrioti Skënderbeu dhe lufta shqiptaro-turke e shekullit XV
Gjinia: Histori
Autori: Grup Autorësh
Shtëpia botuese: Instituti i Historisë dhe Gjuhësisë
Viti: 1967
Fq. 115
Pesha: 0.170 kg

Detajet e librit
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13k)
16 libra të tjera në këtë kategori:
chat Përshtypjet (0)