• Banner

  • Ka mbaruar
 Nentori 1979, vol.4
  •  Nentori 1979, vol.4

Nentori 1979, vol.4

400 Lekë
Sasia
Ka mbaruar

Përshkrimi

Titulli: Nentori 1979, vol.4
Gjinia: Revistë letrare, artistike, shoqerore, politike
Viti: 1979
Fq.304
Pesha: 0.268 kg

Detajet e librit
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13KB)
16 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Shqipënija më 1937

Ky është një botim tepër i rrallë i viteve të Mbretërisë Shqiptare. Libri paraqet historinë e Shqipërisë, organizimin e shtetit (kushtetutën, pushtetin ekzekutiv, legjislativ dhe gjyqësor), raportet e ministrive të ndryshme në lidhje me administrimin e rendit publik, administrimin e kontabilitetit, zhvillimin e arsimit, huatë dhe financat e monarkisë.

Çmimi 14 000 Lekë
More
Ka mbaruar
Përshtypjet (0)