All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
 Nentori 1979, vol.4
  •  Nentori 1979, vol.4

Nentori 1979, vol.4

Rating 
ALL400.00
ALL320.00 Save 20%
Quantity
There are not enough products in stock

Description


Title: Nentori 1979, vol.4
Category: Cultural paper
Year: 1979
Pgs: 304
Weight: 0.268 kgProduct Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

 Nentori 1979, vol.4

Nentori 1979, vol.4

Write your review
16 produkte të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Bajraku ne organizimin e vjeter shoqeror, Kahreman Ulqini

Përshtypje(t): 0

Në kuadrin e studimit të gjithanshëm të historisë e të traditave të lashta të popullit shqiptar, hulumtimi e njohja sa më e thellë e formave të organizimit të vjetër shoqëror paraqet vlera të posaçme shkencore dhe historike.

Çmimi 560,00 Lekë Çmimi i zakonshëm 700,00 Lekë
More
Nuk ka produkte të mjaftueshme në stok