• Banner

Prej tipologjise deri te periodizimi, Rexhep Qosja
  • Prej tipologjise deri te periodizimi, Rexhep Qosja

Prej tipologjise deri te periodizimi, Rexhep Qosja

1 000 Lekë
Sasia
Në gjendje

Përshkrimi

Titulli: Prej tipologjisë deri te periodizimi (kopertinë e trashë)
Origjinali: Prej tipologjisë deri te periodizimi
Gjinia: Kritikë letrare
Autori: Rexhep Qosja
Shtëpia botuese: Akademia e Shkencave dhe e Arteve të Kosovës, Instituti Albanologjik i Prishtinës
Viti: 1979
Fq. 380
Pesha: 0.483 kg.

Detajet e librit
Te tjere
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13KB)
Ndoshta mund të pëlqejë edhe
16 libra të tjera në këtë kategori:
chat Përshtypjet (0)