Reference: SKU000001

Brand: Mitrush Kuteli

Tregime të moçme shqiptare, Mitrush Kuteli

Review(s): 0

Përrallat e treguara nga Mitrush Kuteli përbëjnë pjesën më të rëndësishme të letërsisë shqiptare, një frymëzim për një numër të madh veprash të tjera letrare që pasuan përgjatë dekadave. Tregime të Motshme Shqiptare përbën një klasik të të gjitha kohërave.

Price ALL700.00
More
In stock

Reference: SKU001180

Brand: Onufri

Aksidenti, Ismail Kadare

Review(s): 0

Title: AksidentiOriginal: AksidentiCategory: NovelAuthor: Ismail KadarePublisher: OnufriYear: 2010Pgs. 274Weight: 0.347 kgISBN: 978-99956-87-12-0

Price ALL800.00
More
In stock
All best sellers
Prej tipologjise deri te periodizimi, Rexhep Qosja
  • Prej tipologjise deri te periodizimi, Rexhep Qosja

Prej tipologjise deri te periodizimi, Rexhep Qosja

Rating 
ALL1,000.00
Quantity
Last items in stock

  • Security policy (edit with Customer reassurance module) Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module) Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module) Return policy (edit with Customer reassurance module)
Description

Title: Prej tipologjisë deri te periodizimi (hard cover)
Original: Prej tipologjisë deri te periodizimi
Category: Literature critics
Author: Rexhep Qosja
Publisher: Akademia e Shkencave dhe e Arteve të Kosovës, Instituti Albanologjik i Prishtinës
Year: 1979
Pgs: 380
Weight: 0.483 kg.

Product Details
Te tjere
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Prej tipologjise deri te periodizimi, Rexhep Qosja

Prej tipologjise deri te periodizimi, Rexhep Qosja

Write your review
You might also like
16 other products in the same category: