All best sellers
  • Banner

  • Reduced price

Dhiata e Re 1872

Rating 
ALL80,000.00
ALL64,000.00 Save 20%
Quantity
There are not enough products in stock

Description

Title: Dhiata e Re (hard cover)
Category: Religion
Albanian translator: Kostandin Kristoforidhi
Publisher: Shtypshkronja A. H. Boyaģianit
Year: 1872
Pgs. 492
Weight: 0.448 kg.

Product Details
Te tjere
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Dhiata e Re 1872

Dhiata e Re 1872

Write your review
You might also like
16 produkte të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Kuvendi i studimeve ilire

Përshtypje(t): 0

Ky botim përfaqëson një sërë referatesh shkencore rreth çështjes ilire të mbajtur në Tiranë nga data 15 – 20 shtator 1972. Në këtë vepër gjenden studime nga akademikë vendas dhe të huaj si: E. Çabej, S. anomali, A. Kelmendi, H. Spahiu, R. A. Crossland, V. Georgiev, C. De Simone, G. Bonfante, V. Meksi, B. Beci etj.

Çmimi 7,12 € Çmimi i zakonshëm 8,90 €
More
Nuk ka produkte të mjaftueshme në stok