• Banner

  • Out-of-Stock

Manastiri i Parmës, Stendal

This is a used book, in Albanian, published in 1989. Single copy available.

ALL1
Quantity
Out-of-Stock

Description

Title: Manastiri i Parmës
Original: Le chartreuse de Parme
Category: Novel
Author: Stendal
Albanian translator: Sotir Caci
Publisher: Naim Frashëri
Year: 1989
Pgs. 636
Weight: 0.444 kg

Product Details
Te tjere
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13KB)
You might also like
16 other products in the same category:

Publisher: Te tjere

Monumentet, nr. 5-6, 1973

Gjurmë të trashëgimisë ilire në toponiminë e sotme të vendit tonë, Hasan Ceka.Arkitektura dhe restaurimi i kishës së Perondisë, Aleksandër Meksi.Kalaja e Vlorës, Apollon Braçe.Kështjella e Bashtovës, Gjerak Karaiskaj.Të dhëna mbi kasollet fshatare në vendin tonë dhe gjurmët e tyre në lashtësi, Koço Zheku.

Price ALL1,000
More
Out-of-Stock
Comments (0)