• Banner

  • I ri

Ujrat Pranverore, I.S. Turgenjev

400 Lekë
Sasia
Ka mbaruar

Përshkrimi

Titulli: Ujrat Pranverore

Gjinia: Roman

Autori: I.S. Turgenjev

Shqipëroi: Jorgo Bllaci

Shtëpia botuese: Dea

Viti: 1992

Fq. 200

Pesha: 0.095 kg

Ky libër është në gjuhën shqipe

Detajet e librit
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13k)
16 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Dhimiter S. Shuteriqi, Vepra e plote, vol. 1-9

(0)

Vepra e plotë e Dhimitër S. Shuteriqit përfaqëson një botim tepër të rrallë përpara viteve '90. Në këtë vepër të plotë gjenden vepra që nuk janë ribotuar më që pas viteve '90 dhe që përbëjnë një pjesë të rëndësishme të krijimtarisë së Dhimitër S. Shuteriqit.

Çmimi 9 000 Lekë
More
Në gjendje
chat Përshtypjet (0)