Libra të vjetër

Information

Botuesit

Autorët

I ri Ulje çmimi! Manifesti i Partise Komuniste, K. Marks, F. Engels Shfaq të madhe

Manifesti i Partisë Komuniste, K. Marks, F. Engels

I përdorur

Vëni re: Artikulli i fundit në stok!

$5.63

-20%

$7.04

Më shumë informacione

Titulli: Manifesti i Partisë Komuniste
Gjinia: Histori
Autori: K. Marks dhe F. Engels
Shtëpia botuese: Naim Frasheri
Viti: 1968
Fq. 50
Pesha: 0.60 kg

Reviews

Write a review

Manifesti i Partisë Komuniste, K. Marks, F. Engels

Manifesti i Partisë Komuniste, K. Marks, F. Engels

Shkarkime

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (0)