All best sellers
  • Banner

Manifesti i Partise Komuniste, K. Marks, F. Engels
  • Manifesti i Partise Komuniste, K. Marks, F. Engels

Manifesti i Partisë Komuniste, K. Marks, F. Engels

Rating 
ALL500.00
Quantity
There are not enough products in stock

Description

Title: Manifesti i Partisë Komuniste
Category: History
Author: K. Marks dhe F. Engels
Publisher: Naim Frasheri
Year: 1968
Pgs: 50
Weight: 0.60 kg

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Manifesti i Partisë Komuniste, K. Marks, F. Engels

Manifesti i Partisë Komuniste, K. Marks, F. Engels

Write your review
16 produkte të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Poetet e medhenj t’Italis, vol. 1+2

Përshtypje(t): 0

Në dy vëllimet e pozive italiane janë paraqitur disa poezi të shqipëruara nga Ernest Koliqi. Kjo i bën këto vëllime tepër interesante dhe të rralla. Vëllimet kanë lidhje pak të konsumuar nga koha dhe faqet janë të zverdhura, por në tërësi botimi i ka qëndruar kalimit të kohës.

Çmimi 141,90 US$ Çmimi i rregullt 157,63 US$
More
Në gjendje

Botuesi: Te tjere

Antologji e mendimit estetik shqiptar 1504-1944, Nasho Jorgaqi

Përshtypje(t): 0

Artin në tërë historinë e tij të lashtë e ka shoqëruar gjykimi dhe mendimi i shoqërisë. Pa lindur akoma shkenca letrare, populli, në forma të ndryshme, ka ditur t'i shprehë gjykimet e veta, të manifestojë konceptet e tij estetike, të tregojë se ç'është për të e bukur apo e shëmtuar.

Çmimi 10,60 US$ Çmimi i rregullt 11,82 US$
More
Nuk ka produkte të mjaftueshme në stok