All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Nentori 1988, vol.11
  • Nentori 1988, vol.11

Nentori 1988, vol.11

Rating 
ALL400.00
ALL360.00 Save 10%
Quantity
In stock

Description


Title: Nentori 1988, vol.11
Category: Cultural paper
Year: 1988
Pgs: 239
Weight: 0.238 kg

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Nentori 1988, vol.11

Nentori 1988, vol.11

Write your review
You might also like
16 produkte të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Gjuha letrare kombetare shqipe dhe epoka jone

Përshtypje(t): 0

Më 7 – 8 dhjetor 1984 zhvilloi punimet Konferenca shkencore "Gjuha letrare kombëtare shqipe dhe epoka jonë", organizuar nga Akademia e Shkencaven e RPS të Shqipërisë, Instituti i Gjuhësisë dhe i Letërsisë. Në punimet e saj morën pjesë punonjës të institucioneve shkencore, mësimore, kulturore e botuese të vendit, studiues e mësues të gjuhës shqipe, njerëz...

Çmimi 1 080,00 Lekë Çmimi i rregullt 1 200,00 Lekë
More
Nuk ka produkte të mjaftueshme në stok