• Banner

  • Ka mbaruar
Nentori 1988, vol.11
  • Nentori 1988, vol.11

Nentori 1988, vol.11

400 Lekë
Sasia
Ka mbaruar

Përshkrimi

Titulli: Nentori 1988, vol.11
Gjinia: Revistë letrare, artistike, shoqerore, politike
Viti: 1988
Fq.239
Pesha: 0.238 kg

Detajet e librit
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13KB)
Ndoshta mund të pëlqejë edhe
16 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Dhiata e Re 1872

Ky botim është një ndër veprat më të rralla të shkrimit në gjuhën shqipe. Një libër tepër i vlefshëm për historinë e Shqipërisë në tërësi dhe veçanërisht në historinë e gjuhësisë shqiptare. Ky botim përbën një gur themelues të shkrimit shqip në historinë tonë.

Çmimi 80 000 Lekë
More
Ka mbaruar
Përshtypjet (0)