• Ka mbaruar

Konkursi për Hymnin e Flamurit, 1937

Në këtë libër janë renditur një sërë këngësh të propozuara për himnin e flamurit. Libri është në gjendje shumë të mirë. Lidhja e faqeve është e fortë dhe e qëndrueshme. Faqet nuk janë të njollosura nga koha.

9 000 Lekë
Sasia
Ka mbaruar

Përshkrimi

Titulli: Konkursi për Hymnin e Flamurit, numri i dytë
Origjinali: Konkursi për Hymnin e Flamurit, numri i dytë
Gjinia: Revistë kulturore
Shtëpia botuese: Shkodra, Botimet e Komisionit të 25 vjetorit të vet – qeverimit
Viti: 1937
Fq. 164
Pesha: 0.336 kg.

Mbi librin

Në këtë libër janë renditur një sërë këngësh të propozuara për himnin e flamurit. Libri është në gjendje shumë të mirë. Lidhja e faqeve është e fortë dhe e qëndrueshme. Faqet nuk janë të njollosura nga koha.

Detajet e librit
Te tjere
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13KB)
Ndoshta mund të pëlqejë edhe

Botuesi: Te tjere

Visaret e kombit, vol. XIV, 1944

Në këtë numër të vjetër të revistës, janë paraqitur këngët "Fyelli i Dibrës", mbledhur nga Haki Stërmilli dhe "Lahuta e butë e Dukagjinit", mbledhur nga Ndoc Vasis.

Çmimi 3 000 Lekë
More
Ka mbaruar
16 libra të tjera në këtë kategori:
Përshtypjet (0)