• Banner

  • Çmim i zbritur
Çeshtje te levizjes demokratike dhe revolucionare Shqiptare ne vitet 1921-1924
  • Çeshtje te levizjes demokratike dhe revolucionare Shqiptare ne vitet 1921-1924

Çeshtje te levizjes demokratike dhe revolucionare Shqiptare ne vitet 1921-1924

800 Lekë
680 Lekë Ruaj 15%
Sasia
Ka mbaruar

Përshkrimi


Titulli: Çeshtje te levizjes demokratike dhe revolucionare Shqiptare ne vitet 1921-1924
Origjinali: Çeshtje te levizjes demokratike dhe revolucionare Shqiptare ne vitet 1921-1924
Gjinia: Histori
Shtëpia botuese: Akademia e Shkencave e RPSSH
Viti: 1977
Fq. 212
Pesha: 0.193 kg

Detajet e librit
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13k)
16 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Fluturim naten, Toka e njerezve, Princi i Vogel, Antuan de Sent-Ekzyperi

(0)

Ky vëllim përfaqëson një botim të rrallë ku janë përmbledhur tri novelat më të mira dhe më të famshme të Ekzyperisë. Një vëllim i tillë nuk është ribotuar sërish pas viteve '90. Libri është në gjendje mjaft të mirë. Faqet e tij janë të zverdhura për shkak të kohës.

Çmimi 595 Lekë Çmimi i zakonshëm 700 Lekë
More
Ka mbaruar

Botuesi: Te tjere

Dhimiter S. Shuteriqi, Vepra e plote, vol. 1-9

(0)

Vepra e plotë e Dhimitër S. Shuteriqit përfaqëson një botim tepër të rrallë përpara viteve '90. Në këtë vepër të plotë gjenden vepra që nuk janë ribotuar më që pas viteve '90 dhe që përbëjnë një pjesë të rëndësishme të krijimtarisë së Dhimitër S. Shuteriqit.

Çmimi 7 650 Lekë Çmimi i zakonshëm 9 000 Lekë
More
Në gjendje
chat Përshtypjet (0)