• Banner

Lidhja e Prizrenit ne dokumente osmane, Ilijaz Rexha
  • Lidhja e Prizrenit ne dokumente osmane, Ilijaz Rexha
  • Lidhja e Prizrenit ne dokumente osmane, Ilijaz Rexha
  • Lidhja e Prizrenit ne dokumente osmane, Ilijaz Rexha
  • Lidhja e Prizrenit ne dokumente osmane, Ilijaz Rexha
  • Lidhja e Prizrenit ne dokumente osmane, Ilijaz Rexha

Lidhja e Prizrenit ne dokumente osmane, Ilijaz Rexha

1 200 Lekë
Sasia
Ka mbaruar

Përshkrimi

Titulli: Lidhja e Prizrenit në dokumente osmane
Origjinali: Lidhja e Prizrenit në dokumente osmane
Gjinia: Histori
Përgatitur nga: Ilijaz Rexha
Shtëpia botuese: Rilindja
Viti: 1978
Fq. 312
Pesha: 0.477 kg.

Detajet e librit
Te tjere
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13k)
Ndoshta mund të pëlqejë edhe
16 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Historija e letersise greke, A. Xhuvani

(0)

Libri është në përgjithësi në gjendje të mirë. Faqet janë të zverdhura për shkak të kohës dhe ka disa njolla të vogla (që mund të shihen në kopertinën kryesore) të krijuara nga koha. Lidhja e faqeve është ende e qëndrueshme.

Çmimi 5 000 Lekë
More
Ka mbaruar
chat Përshtypjet (0)