• Banner

  • Ka mbaruar

Letër e dytë arsimtarve të Shqipnis, 1924

Lidhja e faqeve është e mirë dhe e qëndrueshme. Faqet kanë disa njolla të verdha për shkak të kohës. Faqja e parë është pak e ngrënë dhe e njollosur.

1 600 Lekë
Sasia
Ka mbaruar

Përshkrimi

Titulli: Letër e dytë arsimtarve të Shqipnis
Origjinali: Letër e dytë arsimtarve të Shqipnis
Gjinia: Udhëzues
Shtëpia botuese: Nikaj, Botim i Ministris s' Arsimit
Viti: 1924
Fq. 48
Pesha: 0.074 kg.

Mbi librin

Lidhja e faqeve është e mirë dhe e qëndrueshme. Faqet kanë disa njolla të verdha për shkak të kohës. Faqja e parë është pak e ngrënë dhe e njollosur.

Detajet e librit
Te tjere
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13KB)
Ndoshta mund të pëlqejë edhe
16 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Monumentet, nr. 20, 1980

"Muret rrethuese të Butrintit në mesjetë shek. VIII - XV" nga Gjerak Karaiskaj."Elemente të rinj në Kalanë e Durrësit të shek. V – VI të erës sonë" nga Fatos Tartari."Arkitektura pasbizantine në Shqipëri (kishat me strukturë në formë kryqi me kupolë)" nga Aleksandër Meksi, Pirro Thomo."Ujësjellësi i vjetër i Kalasë së Gjirokastrës" nga Valter Shtylla.

Çmimi 1 000 Lekë
More
Ka mbaruar
Përshtypjet (0)