Libra të vjetër

Information

Botuesit

Autorët

Ulje çmimi! Raport ne Kongresin e Pare te Partise Komuniste te Shqiperise, Enver Hoxha Shfaq të madhe

Raport ne Kongresin e Pare te Partise Komuniste te Shqiperise, Enver Hoxha

Produkt i ri

Në gjendje

Vëni re: Artikulli i fundit në stok!

$10.14

-20%

$12.68

Më shumë informacione

Titulli: Raport në Kongresin e Parë të Partisë Komuniste të Shqipërisë mbi punën e Komitetit Qendror dhe detyrat e reja të Partisë
Gjinia: Raport, histori
Autori: Enver Hoxha
Shtëpia botuese: Botim i Komitetit Qendror të Partisë së Punës së Shqipërisë
Viti: 1949
Fq. 294
Pesha: 0.354 kg.

Reviews

Write a review

Raport ne Kongresin e Pare te Partise Komuniste te Shqiperise, Enver Hoxha

Raport ne Kongresin e Pare te Partise Komuniste te Shqiperise, Enver Hoxha

Libra të ngjashëm

Shkarkime

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (0)