• Banner

Kapitali 1, vëllimi 1-2-3, Karl Marks
  • Kapitali 1, vëllimi 1-2-3, Karl Marks
  • Kapitali 1, vëllimi 1-2-3, Karl Marks
  • Kapitali 1, vëllimi 1-2-3, Karl Marks

Kapitali 1, vëllimi 1-2-3, Karl Marks

6 000 Lekë
Sasia
Ka mbaruar

Përshkrimi

Titulli: Kapitali 1, vëllimi 1-2-3 (kopertinë e trashë)
Origjinali: Das Kapital, kritik der politischen oekonomie
Gjinia: Filozofi, ekonomi
Autori: Karl Marks
Shtëpia botuese: 8 Nëntori
Viti: 1976, 1972, 1974
Fq. 1405
Pesha: 1.782 kg.

Mbi librin

Libri i parë i vëllimit të parë të Kapitalit përbëhet nga pjesa: "Proçesi i prodhimit të kapitalit'', libri i dytë i vëllimit të parë të Kapitalit përbëhet nga pjesa: "Proçesi i qarkullimit  të kapitalit", ndërsa libri i tretë i vëllimit të parë të Kapitalit përbëhet nga pjesa: ''Proçesi i prodhimit të kapitalist, i marrë në tërësi''.

Detajet e librit
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13k)
16 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Kemal Ataturk, Ismet Toto, 1935

(0)

Ky botim është biografia e parë mbi Qemal Ataturkun në shqip. Lidhja e faqeve të librit nuk është tepër e qëndrueshme. Faqet e librit janë të zverdhura dhe në to ka disa njolla për shkak të kohës.

Çmimi 3 500 Lekë
More
Ka mbaruar
chat Përshtypjet (0)