• Banner

Njohuni të ndryshme, klasa e pestë

Në këtë libër ka informacione të ndryshme mbi shkencat e natyrës si: matematikë, botanikë, gjeologji, fizikë dhe higjienë.

2 500 Lekë
Sasia
Ne gjendje

Përshkrimi

Titulli: Njohuni të ndryshme, klasa e pestë
Origjinali: Njohuni të ndryshme, klasa e pestë
Gjinia: Libra mësimorë për shkolla
Shtëpia botuese: Marzocco, Firenze
Viti: 1940
Fq. 272
Pesha: 0.348 kg.

Mbi librin

Në këtë libër ka informacione të ndryshme mbi shkencat e natyrës si: matematikë, botanikë, gjeologji, fizikë dhe higjienë. Libri është në gjendje të mirë. Lidhja e faqeve është ende e qëndrueshme. Vetëm pak faqe kanë njolla për shkak të kohës.

Detajet e librit
Te tjere
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13KB)
Ndoshta mund të pëlqejë edhe
16 libra të tjera në këtë kategori:
Përshtypjet (0)