• Banner

  • Çmim i zbritur
Anti-Dyring, Fridrih Engels
  • Anti-Dyring, Fridrih Engels

Anti-Dyring, Fridrih Engels

1 200 Lekë
1 020 Lekë Ruaj 15%
Sasia
Në gjendje

Përshkrimi

Titulli: Anti – Dyring, përmbysja që ka bërë në shkencë zoti Eugen Dyring (kopertinë e trashë)
Origjinali: Anti – Dyring
Gjinia: Filozofi
Autori: Fridrih Engels
Shtëpia botuese: 8 Nëntori
Viti: 1974
Fq. 510
Pesha: 0.688 kg.

Detajet e librit
Te tjere
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13k)
Ndoshta mund të pëlqejë edhe
16 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Monumentet, nr. 19, 1980

(0)

"Arkitektura e banesës popullore në zonën e Bregut të Detit, Labëri" nga Emin Riza."Banjat e shekujve të parë të erës sonë në Shqipëri" nga Apollon Braçe."Arkitektura pasbizantine në Shqipëri" nga Aleksandër Meksi, Pirro Thomo."Restaurimi dhe arkitektura e dy banesave në fshatin Sopot" nga Leonard Suli.

Çmimi 850 Lekë Çmimi i zakonshëm 1 000 Lekë
More
Ka mbaruar
chat Përshtypjet (0)