Reference: SKU000001

Brand: Mitrush Kuteli

Tregime të moçme shqiptare, Mitrush Kuteli

Review(s): 0

Përrallat e treguara nga Mitrush Kuteli përbëjnë pjesën më të rëndësishme të letërsisë shqiptare, një frymëzim për një numër të madh veprash të tjera letrare që pasuan përgjatë dekadave. Tregime të Motshme Shqiptare përbën një klasik të të gjitha kohërave.

Price ALL700.00
More
In stock
All best sellers
  • Banner

Konkursi per Hymnin e Flamurit, 1937

Rating 
ALL9,000.00
Quantity
There are not enough products in stock

Description

Title: Konkursi për Hymnin e Flamurit, numri i dytë
Original: Konkursi për Hymnin e Flamurit, numri i dytë
Category: Cultural paper
Publisher: Shkodra, Botimet e Komisionit të 25 vjetorit të vet – qeverimit
Year: 1937
Pgs. 164
Weight: 0.336 kg.

Product Details
Te tjere
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Konkursi per Hymnin e Flamurit, 1937

Konkursi per Hymnin e Flamurit, 1937

Write your review
You might also like
16 produkte të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Ceta e Profeteve, Pjeter Bogdani

Përshtypje(t): 0

Vepra e Pjetër Bogdanit zë një vend të veçantë midis veprave të autorëve tanë të shekujve XVI – XVII si nga shkalla e përpunimit gjuhësor, ashtu edhe nga përmbajtja e larmishme dhe nga karakteri kryesisht origjinal i saj.

Çmimi 2 500,00 Lekë
More
Nuk ka produkte të mjaftueshme në stok