• Banner

Rrethi i kujteses, Diana Culi
  • Rrethi i kujteses, Diana Culi

Rrethi i kujteses, Diana Culi

ALL600
Quantity
Out-of-Stock

Description

Title: Rrethi i kujteses
Original: Rrethi i kujteses
Category: Novel
Author: Diana Culi
Publisher: Naim Frasheri
Year: 1986
Pgs: 275
Weight: 0.171 Kg

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
You might also like

Reference: SKU001231

Publisher: Toena

Engjëj të armatosur, Diana Çuli

(0)

"Engjëj të armatosur" sipas kritikës është romani më i arrirë i Diana Culit. Një punë shumëvjecare kërkimore e hulumtuese mbi histori lufte e histori njerëzore të ndërthurura në tragjeditë më të rënda që ka prodhuar shoqëria shqiptare, një thellim në kohë dhe hapësirë për të kuptuar honet e shpirtit.

Price ALL600
More
Out-of-Stock
16 other products in the same category:
chat Comments (0)