• Banner

  • Out-of-Stock

Visaret e kombit, vol XV, 1944

Në këtë numër të vjetër të revistës, janë paraqitur këngë trimnije dhe dashunije, kangë dhe valle dasmash, fjalë t'urta dhe shprehje popullore.

ALL3,000
Quantity
Out-of-Stock

Description

Title: Visaret e kombit, vëllimi XV
Original: Visaret e kombit, vëllimi XV
Category: Cultural paper
Publisher: Tirana
Year: 1944
Pgs. 168
Weight: 0.212 kg.

Product Details
Te tjere
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13KB)
You might also like
16 other products in the same category:
Comments (0)