All best sellers
Studime Filologjike 1986, vol. 1
  • Studime Filologjike 1986, vol. 1

Studime Filologjike 1986, vol. 1

Rating 
ALL350.00
Quantity
There are not enough products in stock

  • Security policy (edit with Customer reassurance module) Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module) Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module) Return policy (edit with Customer reassurance module)
Description

Title: Studime Filologjike 1986, vëllimi 1
Category: Cultural paper
Publisher:Akademia e Shkencave e RPSSH
Year: 1986
Pgs: 209
Weight: 0.261 kg

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Studime Filologjike 1986, vol. 1

Studime Filologjike 1986, vol. 1

Write your review
You might also like
16 produkte të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Dhiata e Re 1872

Përshtypje(t): 0

Ky botim është një ndër veprat më të rralla të shkrimit në gjuhën shqipe. Një libër tepër i vlefshëm për historinë e Shqipërisë në tërësi dhe veçanërisht në historinë e gjuhësisë shqiptare. Ky botim përbën një gur themelues të shkrimit shqip në historinë tonë.

Çmimi 64 000,00 Lekë Çmimi i rregullt 80 000,00 Lekë
More
Nuk ka produkte të mjaftueshme në stok

Botuesi: Te tjere

Bajraku ne organizimin e vjeter shoqeror, Kahreman Ulqini

Përshtypje(t): 0

Në kuadrin e studimit të gjithanshëm të historisë e të traditave të lashta të popullit shqiptar, hulumtimi e njohja sa më e thellë e formave të organizimit të vjetër shoqëror paraqet vlera të posaçme shkencore dhe historike.

Çmimi 560,00 Lekë Çmimi i rregullt 700,00 Lekë
More
Nuk ka produkte të mjaftueshme në stok

Botuesi: Te tjere

Gedichte, Martin Camaj

Përshtypje(t): 0

Në këtë botim janë paraqitur disa poezi të Martin Camajt në gjuhën shqipe dhe gjermane. Lidhja e faqeve të librit është shumë e mirë dhe e qëndrueshme. Faqet e librit janë në gjendje shumë të mirë. Në faqen e parë dhe të fundit të librit janë disa shkrime.

Çmimi 1 440,00 Lekë Çmimi i rregullt 1 800,00 Lekë
More
Artikujt e fundit në gjendje