• Banner

  • Out-of-Stock
Jakov Xoxa, Vepra e plote, vellimi 1-6
  • Jakov Xoxa, Vepra e plote, vellimi 1-6
  • Jakov Xoxa, Vepra e plote, vellimi 1-6
  • Jakov Xoxa, Vepra e plote, vellimi 1-6
  • Jakov Xoxa, Vepra e plote, vellimi 1-6
  • Jakov Xoxa, Vepra e plote, vellimi 1-6
  • Jakov Xoxa, Vepra e plote, vellimi 1-6

Jakov Xoxa, Vepra e plotë, vol. 1-6

Në këtë vepër të plotë gjenden vepra që nuk janë ribotuar më që pas viteve '90 dhe që përbëjnë një pjesë të rëndësishme të krijimtarisë së Jakov Xoxës.

ALL6,000
Quantity
Out-of-Stock

Description

Title: Jakov Xoxa, Vepra e plotë, vëllimi 1 – 6 (hard cover)
Original: Jakov Xoxa, Vepra e plotë, vëllimi 1 – 6
Category: Complete Works
Author: Jakov Xoxa
Publisher: Naim Frashëri
Year: 1983
Pgs: 2824
Weight: 2.768 kg.

Product Details
Te tjere
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13KB)
You might also like
16 other products in the same category:
Comments (0)