• Banner

  • Out-of-Stock

Frikë e madhe dhe mjerim në Rajhun e Tretë, Bertolt Breht

ALL400
Quantity
Out-of-Stock

Description

Title: Frikë e madhe dhe mjerim në Rajhun e Tretë

Original: Furcht und Elend des Dritten Reiches

Category: Drama

Author: Bertolt Breht

Albanian translator: Enver Fico

Publisher: Naim Frashëri

Year: 1973

Pgs: 144

Weight: 0.092 kg

This book is in Albanian

Product Details
Naim Frashëri
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13KB)
16 other products in the same category:

Publisher: Te tjere

Monumentet, nr. 19, 1980

"Arkitektura e banesës popullore në zonën e Bregut të Detit, Labëri" nga Emin Riza."Banjat e shekujve të parë të erës sonë në Shqipëri" nga Apollon Braçe."Arkitektura pasbizantine në Shqipëri" nga Aleksandër Meksi, Pirro Thomo."Restaurimi dhe arkitektura e dy banesave në fshatin Sopot" nga Leonard Suli.

Price ALL1,000
More
Out-of-Stock
Comments (0)