• Banner

  • Out-of-Stock
Kasollja, Vincente Blasco Ibanez
  • Kasollja, Vincente Blasco Ibanez

Kasollja, Vincente Blasco Ibanez

Title: Kasollja
Category: Novel
Author: Vincente Blasco Ibanez
Albanian translator: Fan S. Noli
Publisher: Mesagjerite Shqiptare
Year: 1944
Pgs: 127
Weight: 0.117 kg

ALL1,500
Quantity
Out-of-Stock

Description

Title: Kasollja
Category: Novel
Author: Vincente Blasco Ibanez
Albanian translator: Fan S. Noli
Publisher: Mesagjerite Shqiptare
Year: 1944
Pgs: 127
Weight: 0.117 kg

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13KB)
16 other products in the same category:

Publisher: Te tjere

Monumentet, nr. 19, 1980

"Arkitektura e banesës popullore në zonën e Bregut të Detit, Labëri" nga Emin Riza."Banjat e shekujve të parë të erës sonë në Shqipëri" nga Apollon Braçe."Arkitektura pasbizantine në Shqipëri" nga Aleksandër Meksi, Pirro Thomo."Restaurimi dhe arkitektura e dy banesave në fshatin Sopot" nga Leonard Suli.

Price ALL1,000
More
Out-of-Stock
Comments (0)