Reference: SKU000001

Brand: Mitrush Kuteli

Tregime të moçme shqiptare, Mitrush Kuteli

Review(s): 0

Përrallat e treguara nga Mitrush Kuteli përbëjnë pjesën më të rëndësishme të letërsisë shqiptare, një frymëzim për një numër të madh veprash të tjera letrare që pasuan përgjatë dekadave. Tregime të Motshme Shqiptare përbën një klasik të të gjitha kohërave.

Price ALL700.00
More
In stock
All best sellers
  • Banner

Levizja per emancipimin e plote te gruas ne vitet 1967-1970, Dilaver Sadikaj
  • Levizja per emancipimin e plote te gruas ne vitet 1967-1970, Dilaver Sadikaj

Levizja per emancipimin e plote te gruas ne vitet 1967-1970, Dilaver Sadikaj

Rating 
ALL500.00
Quantity
There are not enough products in stock

Description

Title: Lëvizja për emancipimin e plotë të gruas në vitet 1967 – 1970
Original: Lëvizja për emancipimin e plotë të gruas në vitet 1967 – 1970
Category: Social sciences
Author: Dilaver Sadikaj
Publisher: Akademia e Shkencave e RPS të Shqipërisë, Instituti i Historisë
Year: 1982
Pgs: 164
Weight: 0.161 kg.

Product Details
Te tjere
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Levizja per emancipimin e plote te gruas ne vitet 1967-1970, Dilaver Sadikaj

Levizja per emancipimin e plote te gruas ne vitet 1967-1970, Dilaver Sadikaj

Write your review
You might also like
16 produkte të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Visaret e kombit, vol. XIV, 1944

Përshtypje(t): 0

Në këtë numër të vjetër të revistës, janë paraqitur këngët "Fyelli i Dibrës", mbledhur nga Haki Stërmilli dhe "Lahuta e butë e Dukagjinit", mbledhur nga Ndoc Vasis.

Çmimi 3 000,00 Lekë
More
Nuk ka produkte të mjaftueshme në stok

Botuesi: Te tjere

Jakov Xoxa, Vepra e plote, vol. 1-6

Përshtypje(t): 0

Në këtë vepër të plotë gjenden vepra që nuk janë ribotuar më që pas viteve '90 dhe që përbëjnë një pjesë të rëndësishme të krijimtarisë së Jakov Xoxës.

Çmimi 6 000,00 Lekë
More
Nuk ka produkte të mjaftueshme në stok