• Banner

  • Out-of-Stock

Poezi, Bertolt Breht

ALL400
Quantity
Out-of-Stock

Description

Title: Poezi

Category: Poetry

Author: Bertolt Breht

Albanian translator: Lasgush Poradeci

Publisher: Naim Frashëri

Year: 1973

Pgs: 131

Weight: 0.085 kg

Product Details
Naim Frashëri
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13KB)
16 other products in the same category:

Publisher: Te tjere

Poetët e mëdhenj t'Italis, vol. 1+2

Në dy vëllimet e pozive italiane janë paraqitur disa poezi të shqipëruara nga Ernest Koliqi. Kjo i bën këto vëllime tepër interesante dhe të rralla. Vëllimet kanë lidhje pak të konsumuar nga koha dhe faqet janë të zverdhura, por në tërësi botimi i ka qëndruar kalimit të kohës.

Price ALL16,000
More
Out-of-Stock
Comments (0)