• Banner

  • Ka mbaruar

Para gjyqit të popullit

800 Lekë
Sasia
Ka mbaruar

Përshkrimi

Titulli: Para gjyqit të popullit

Gjinia: Histori

Shtëpia botuese: Ndërmarrja Shtetnore e Botimeve dhe e Shpërndarjes

Viti: 1950

Fq. 205

Pesha: 0.295 kg

Ky libër është në gjuhën shqipe

Detajet e librit
Naim Frashëri
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13KB)
16 libra të tjera në këtë kategori:
Përshtypjet (0)