Kategoritë

Botuesit

Autorët

Libri i burgut, Arshi Pipa Shihe të plotë

Libri i burgut, Arshi Pipa

Disponueshëria: Nuk e kemi më këtë libër në depo


Më njoftoni kur ta rimerni

$4.80

Me ulje çmimi!

-20%

$6.00

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

 • Per bashkevuajtesit e mi nen komunizem, Uran Kalakulla

  Per...


  Uran Kalakulla lindi në Tiranë dhe u rrit në...

 • Sende qe nxirrte deti, Ardian Vehbiu

  Sende qe...


  E lamë shkollën atë ditë, dhe u kuturisëm me...

 • Vellai i pengut, Reshat Agaj

  Vellai i...


  Titulli: Vëllai i pengutOrigjinali: Vëllai i...

Titulli: Libri i burgut
Origjinali: Libri i burgut
Gjinia: Poezi
Autori: Arshi Pipa
Viti: 1994
Fq. 238
Pesha: 0.267 kg