• Banner

Labirintet e modernizmit, Alfred Uci

Vlerësimi 
639,00 Lekë
Sasia
Nuk ka produkte të mjaftueshme në stok

Përshkrimi

Titulli: Labirintet e modernizmit, kritika e estetikës moderniste
Origjinali: Labirintet e modernizmit, kritika e estetikës moderniste
Gjinia: Kritika letrare
Autori: Alfred Uçi
Shtëpia botuese: Naim Frashëri
Viti: 1978
Fq. 392
Pesha: 0.354 kg

Detajet e librit
Te tjere
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13k)
Përshtypjet

Write your review

Labirintet e modernizmit, Alfred Uci

Labirintet e modernizmit, Alfred Uci

Write your review
16 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Nga Tirana ne Stockholm, Vedat Kokona, 1935

Përshtypje(t): 0

Libri është në përgjithësi në gjendje të mirë. Lidhja e faqeve është e qëndrueshme. Në kopertinën e librit ndodhet një vizë dhe një numër. Faqet e librit janë disi të zverdhura për shkak të kohës së kaluar.

Çmimi 1 600,00 Lekë
More
Nuk ka produkte të mjaftueshme në stok

Botuesi: Te tjere

Gjuha letrare kombetare shqipe dhe epoka jone

Përshtypje(t): 0

Më 7 – 8 dhjetor 1984 zhvilloi punimet Konferenca shkencore "Gjuha letrare kombëtare shqipe dhe epoka jonë", organizuar nga Akademia e Shkencaven e RPS të Shqipërisë, Instituti i Gjuhësisë dhe i Letërsisë. Në punimet e saj morën pjesë punonjës të institucioneve shkencore, mësimore, kulturore e botuese të vendit, studiues e mësues të gjuhës shqipe, njerëz...

Çmimi 1 200,00 Lekë
More
Nuk ka produkte të mjaftueshme në stok