• Banner

  • Ka mbaruar
Studime filologjike 1975, vol. 3
  • Studime filologjike 1975, vol. 3
  • Studime filologjike 1975, vol. 3

Studime filologjike 1975, vol. 3

350 Lekë
Sasia
Ka mbaruar

Përshkrimi

Titulli: Studime filologjike 1975, vëllimi i tretë
Gjinia: Revistë studimore
Shtëpia botuese: Akademia e Shkencave e RPSH
Viti: 1975
Fq. 152
Pesha: 0.162 kg.

Detajet e librit
Te tjere
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13KB)
Ndoshta mund të pëlqejë edhe
16 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Shqipënija më 1937

Ky është një botim tepër i rrallë i viteve të Mbretërisë Shqiptare. Libri paraqet historinë e Shqipërisë, organizimin e shtetit (kushtetutën, pushtetin ekzekutiv, legjislativ dhe gjyqësor), raportet e ministrive të ndryshme në lidhje me administrimin e rendit publik, administrimin e kontabilitetit, zhvillimin e arsimit, huatë dhe financat e monarkisë.

Çmimi 14 000 Lekë
More
Ka mbaruar
Përshtypjet (0)