• Banner

Refleksione, Krist Maloki
  • Refleksione, Krist Maloki

Refleksione, Krist Maloki

1 000 Lekë
Sasia
Në gjendje

Përshkrimi

Titulli: Refleksione, kritikë letrare, analiza dhe mendime
Gjinia: Ese, publicistikë
Autori: Krist Maloki
Shtëpia botuese: Faik Konica
Viti: 2005
Fq. 354
Pesha: 0.411 kg.
ISBN: 978-9951-06-094-3

Detajet e librit
Te tjere
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13KB)
Ndoshta mund të pëlqejë edhe
16 libra të tjera në këtë kategori:
Përshtypjet (0)