• Banner

Vjersha dhe poema te zgjedhura, Adam Mickievic
  • Vjersha dhe poema te zgjedhura, Adam Mickievic

Vjersha dhe poema te zgjedhura, Adam Mickievic

800 Lekë
Sasia
Ka mbaruar

Përshkrimi

Titulli: Vjersha dhe poema të zgjedhura
Gjinia: Poezi, poema
Autori: Adam Mickieviç
Shqipëroi: Lasgush Poradeci, Ismail Kadare, Aurel Plasari, E. Plumbi
Shtëpia botuese: Naim Frashëri
Viti: 1980
Fq. 376
Pesha: 0.312 kg.

Detajet e librit
Te tjere
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13k)
16 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Historia e Shqiperise, vol. 2-4

(0)

Vëllimi parashtron historinë e Shqipërisë. Vepra është botuar para vitit 1990 dhe është interesante të shihet mënyra e interpretimit të ngjarjeve historike të popullit tonë nën vijën e partisë – shtet.

Çmimi 3 500 Lekë
More
Ka mbaruar

Botuesi: Te tjere

Dhiata e Re 1872

(0)

Ky botim është një ndër veprat më të rralla të shkrimit në gjuhën shqipe. Një libër tepër i vlefshëm për historinë e Shqipërisë në tërësi dhe veçanërisht në historinë e gjuhësisë shqiptare. Ky botim përbën një gur themelues të shkrimit shqip në historinë tonë.

Çmimi 80 000 Lekë
More
Ka mbaruar
chat Përshtypjet (0)