• Banner

  • Ka mbaruar
Dervish Hima, Kristaq Prifti
  • Dervish Hima, Kristaq Prifti

Dervish Hima, Kristaq Prifti

1 000 Lekë
Sasia
Ka mbaruar

Përshkrimi

Titulli: Dervish Hima
Gjinia: Monografi
Autori: Kristaq Prifti
Shtëpia botuese: Elena Gjika
Viti: 1993
Fq. 352
Pesha: 0.287 kg

Detajet e librit
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13KB)
16 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Dhiata e Re 1872

(0)

Ky botim është një ndër veprat më të rralla të shkrimit në gjuhën shqipe. Një libër tepër i vlefshëm për historinë e Shqipërisë në tërësi dhe veçanërisht në historinë e gjuhësisë shqiptare. Ky botim përbën një gur themelues të shkrimit shqip në historinë tonë.

Çmimi 80 000 Lekë
More
Ka mbaruar
chat Përshtypjet (0)