Libra të vjetër

Information

Botuesit

Speciale

Autorët

I ri Ulje çmimi! Lufta çlirimtare antiimperialiste e popullit shqiptar në vitet 1918-1920, Muin Çami Shfaq të madhe

Lufta çlirimtare antiimperialiste e popullit shqiptar në vitet 1918-1920, Muin Çami

I përdorur

Vëni re: Artikulli i fundit në stok!

$11.27

-20%

$14.09

Më shumë informacione

Titulli: Lufta çlirimtare antiimperialiste e popullit shqiptar në vitet 1918-1920
Gjinia: Histori
Autori: Muin Çami
Shtëpia botuese: Instituti i Historisë dhe Gjuhësisë
Viti: 1969
Fq. 216
Pesha: 0.330 kg

Reviews

Write a review

Lufta çlirimtare antiimperialiste e popullit shqiptar në vitet 1918-1920, Muin Çami

Lufta çlirimtare antiimperialiste e popullit shqiptar në vitet 1918-1920, Muin Çami

Shkarkime

KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (0)