• Banner

  • Ka mbaruar
Lufta çlirimtare antiimperialiste e popullit shqiptar në vitet 1918-1920, Muin Çami
  • Lufta çlirimtare antiimperialiste e popullit shqiptar në vitet 1918-1920, Muin Çami

Lufta çlirimtare antiimperialiste e popullit shqiptar në vitet 1918-1920, Muin Çami

1 000 Lekë
Sasia
Ka mbaruar

Përshkrimi

Titulli: Lufta çlirimtare antiimperialiste e popullit shqiptar në vitet 1918-1920
Gjinia: Histori
Autori: Muin Çami
Shtëpia botuese: Instituti i Historisë dhe Gjuhësisë
Viti: 1969
Fq. 216
Pesha: 0.330 kg

Detajet e librit
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13KB)
16 libra të tjera në këtë kategori:
chat Përshtypjet (0)