• Banner

  • Out-of-Stock
Lufta çlirimtare antiimperialiste e popullit shqiptar në vitet 1918-1920, Muin Çami
  • Lufta çlirimtare antiimperialiste e popullit shqiptar në vitet 1918-1920, Muin Çami

Lufta çlirimtare antiimperialiste e popullit shqiptar në vitet 1918-1920, Muin Çami

ALL1,000
Quantity
Out-of-Stock

Description

Title: Lufta çlirimtare antiimperialiste e popullit shqiptar në vitet 1918-1920
Category: History
Author: Muin Çami
Publisher: Instituti i Historisë dhe Gjuhësisë
Year: 1969
Pgs: 216
Weight: 0.330 kg

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13KB)
16 other products in the same category:

Publisher: Te tjere

Shqipënija më 1937

Ky është një botim tepër i rrallë i viteve të Mbretërisë Shqiptare. Libri paraqet historinë e Shqipërisë, organizimin e shtetit (kushtetutën, pushtetin ekzekutiv, legjislativ dhe gjyqësor), raportet e ministrive të ndryshme në lidhje me administrimin e rendit publik, administrimin e kontabilitetit, zhvillimin e arsimit, huatë dhe financat e monarkisë.

Price ALL14,000
More
Out-of-Stock
Comments (0)