Reference: SKU000001

Publisher: Mitrush Kuteli

Tregime të moçme shqiptare, Mitrush Kuteli

Review(s): 1

Përrallat e treguara nga Mitrush Kuteli përbëjnë pjesën më të rëndësishme të letërsisë shqiptare, një frymëzim për një numër të madh veprash të tjera letrare që pasuan përgjatë dekadave. Tregime të Motshme Shqiptare përbën një klasik të të gjitha kohërave.

Price ALL700.00
More
In stock
All best sellers
  • Banner

Shkrime per kulturen dhe letersine, Antonio Gramshi
  • Shkrime per kulturen dhe letersine, Antonio Gramshi

Shkrime per kulturen dhe letersine, Antonio Gramshi

Rating 
ALL700.00
Quantity
There are not enough products in stock

Description

Title: Shkrime për kulturën dhe letërsinë
Category: Literature critics
Author: Antonio Gramshi
Albanian translator: Petro Zheji
Publisher: Naim Frashëri
Year: 1981
Pgs: 264
Weight: 0.205 kg.

Product Details
Te tjere
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Shkrime per kulturen dhe letersine, Antonio Gramshi

Shkrime per kulturen dhe letersine, Antonio Gramshi

Write your review
16 other products in the same category: