All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Keshilltaret, Fatmir Gjata
  • Keshilltaret, Fatmir Gjata

Keshilltaret, Fatmir Gjata

Rating 
ALL1,200.00
ALL1,080.00 Save 10%
Quantity
In Stock

Description

Title: Keshilltaret
Category: Novel
Author: Fatmir Gjata
Publisher: Naim Frasheri
Year: 1979
Pgs: 311
Weight: 0.318 kg

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Keshilltaret, Fatmir Gjata

Keshilltaret, Fatmir Gjata

Write your review
16 produkte të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Monumentet, nr. 19, 1980

Përshtypje(t): 0

"Arkitektura e banesës popullore në zonën e Bregut të Detit, Labëri" nga Emin Riza."Banjat e shekujve të parë të erës sonë në Shqipëri" nga Apollon Braçe."Arkitektura pasbizantine në Shqipëri" nga Aleksandër Meksi, Pirro Thomo."Restaurimi dhe arkitektura e dy banesave në fshatin Sopot" nga Leonard Suli.

Çmimi 8,80 CHF Çmimi i rregullt 9,80 CHF
More
Nuk ka produkte të mjaftueshme në stok