• Out-of-Stock
Ploja e mbrame, Fatos T. Lubonja
  • Ploja e mbrame, Fatos T. Lubonja

Ploja e mbrame, Fatos T. Lubonja

ALL600
Quantity
Out-of-Stock

Description

Title: Ploja e mbrame
Original: Ploja e mbrame
Category: Novel
Author: Fatos T. Lubonja
Publisher: Marin Barleti
Year: 1994
Pgs: 172
Weight: 0.141 kg.

Product Details
Te tjere
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13KB)
You might also like
16 other products in the same category:

Publisher: Te tjere

Monumentet, nr. 19, 1980

"Arkitektura e banesës popullore në zonën e Bregut të Detit, Labëri" nga Emin Riza."Banjat e shekujve të parë të erës sonë në Shqipëri" nga Apollon Braçe."Arkitektura pasbizantine në Shqipëri" nga Aleksandër Meksi, Pirro Thomo."Restaurimi dhe arkitektura e dy banesave në fshatin Sopot" nga Leonard Suli.

Price ALL1,000
More
Out-of-Stock
Comments (0)