All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Vepra te zgjedhura, Lukiani
  • Vepra te zgjedhura, Lukiani

Vepra te zgjedhura, Lukiani

Rating 
ALL700.00
ALL630.00 Save 10%
Quantity
There are not enough products in stock

Description

Title: Vepra të zgjedhura
Category: Philosophy
Author: Lukiani
Albanian translator: Bujar Doko
Publisher: Naim Frashëri
Year: 1979
Pgs: 488
Weight: 0.315 kg.

Product Details
Te tjere
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Vepra te zgjedhura, Lukiani

Vepra te zgjedhura, Lukiani

Write your review
16 produkte të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Poetet e medhenj t’Italis, vol. 1+2

Përshtypje(t): 0

Në dy vëllimet e pozive italiane janë paraqitur disa poezi të shqipëruara nga Ernest Koliqi. Kjo i bën këto vëllime tepër interesante dhe të rralla. Vëllimet kanë lidhje pak të konsumuar nga koha dhe faqet janë të zverdhura, por në tërësi botimi i ka qëndruar kalimit të kohës.

Çmimi 141,90 US$ Çmimi i rregullt 157,63 US$
More
Në gjendje

Botuesi: Te tjere

Shqipria me 1927, T. Selenica

Përshtypje(t): 0

Ky botim është tepër i rrallë. Ai trajton një sërë fushash shoqërore që kanë të bëjnë me Shqipërinë e atyre viteve. Autori trajton çështjet ekonomike, historike, demografike, organizimin e prefekturave dhe shoqërore.

Çmimi 26,60 US$ Çmimi i rregullt 29,56 US$
More
Nuk ka produkte të mjaftueshme në stok