• Banner

  • Çmim i zbritur

Arithmetika praktike, 1941

Lidhja e faqeve të librit nuk është shumë e qëndrueshme. Në faqet e para të librit është shkruar emri i një personi.

1 800 Lekë
1 530 Lekë Ruaj 15%
Sasia
Ne gjendje

Përshkrimi

Titulli: Arithmetika praktike për shkallën e ulët të shkollavet të mesme
Origjinali: Arithmetika praktike për shkallën e ulët të shkollavet të mesme
Gjinia: Libra shkollorë
Autori: Attilio Palatini, Antonio Verga
Shqipëroi: Anton Deda
Shtëpia botuese: Botim i Ministris s' Arsimit
Viti: 1941
Fq. 380
Pesha: 0.378 kg.

Mbi librin

Lidhja e faqeve të librit nuk është shumë e qëndrueshme. Në faqet e para të librit është shkruar emri i një personi.

Detajet e librit
Te tjere
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13k)
Ndoshta mund të pëlqejë edhe

Botuesi: Te tjere

Fizika, 1941

(0)

Lidhja e faqeve të librit është e mirë. Në dy faqet e para të librit dhe në faqen e fundit është shkruar emri i një personi. Në përgjithësi, libri është në gjendje të mirë.

Çmimi 2 125 Lekë Çmimi i zakonshëm 2 500 Lekë
More
Ka mbaruar
16 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Valet e detit, Spiro Risto Dine

(0)

Vepra është shumë e rrallë, botim i vitit 1908. Në të janë përmbledhje nga këngët folklorike që Spiro Dine ka grumbulluar. Lidhja e librit është e mirë (pavarësisht nga koha e gjatë e kaluar). Faqet e librit janë të zverdhura për shkak të kohës së kaluar.

Çmimi 5 950 Lekë Çmimi i zakonshëm 7 000 Lekë
More
Ka mbaruar
chat Përshtypjet (0)