• Banner

Studime Filologjike 1982, vol. 1
  • Studime Filologjike 1982, vol. 1

Studime Filologjike 1982, vol. 1

350 Lekë
Sasia
Ka mbaruar

Përshkrimi

Title: Studime Filologjike 1982, vëllimi 1
Category: Cultural paper
Publisher:Akademia e Shkencave e RPSSH
Year: 1982
Pgs: 219
Weight: 0.268 kg

Detajet e librit
Bashkëngjitje
Shkarkime
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Udhëzues i shkurtër mbi procesin e porositjes së librave nëpërmjet faqes tonë.

Shkarkime (292.13k)
Ndoshta mund të pëlqejë edhe
16 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Dhiata e Re 1872

(0)

Ky botim është një ndër veprat më të rralla të shkrimit në gjuhën shqipe. Një libër tepër i vlefshëm për historinë e Shqipërisë në tërësi dhe veçanërisht në historinë e gjuhësisë shqiptare. Ky botim përbën një gur themelues të shkrimit shqip në historinë tonë.

Çmimi 80 000 Lekë
More
Ka mbaruar
chat Përshtypjet (0)