• Banner

Historia e Shqiperise, vol. 2-4
  • Historia e Shqiperise, vol. 2-4
  • Historia e Shqiperise, vol. 2-4
  • Historia e Shqiperise, vol. 2-4

Historia e Shqiperise, vol. 2-4

ALL3,500
Quantity
Out-of-Stock

Description

Title: Historia e Shqipërisë, vëllimi 2 – 4 (hard cover)
Original: Historia e Shqipërisë, vëllimi 2 – 4
Category: History
Publisher: Akademia e Shkencave të RPS të Shqipërisë, Instituti i Historisë
Year: 1984
Pgs: 1802
Weight: 2.212 kg.

Product Details
Te tjere
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
You might also like
16 libra të tjera në këtë kategori:

Botuesi: Te tjere

Dhimiter S. Shuteriqi, Vepra e plote, vol. 1-9

(0)

Vepra e plotë e Dhimitër S. Shuteriqit përfaqëson një botim tepër të rrallë përpara viteve '90. Në këtë vepër të plotë gjenden vepra që nuk janë ribotuar më që pas viteve '90 dhe që përbëjnë një pjesë të rëndësishme të krijimtarisë së Dhimitër S. Shuteriqit.

Çmimi 9 000 Lekë
More
Në gjendje
chat Comments (0)