• Banner

  • Out-of-Stock
Alfabeti i gjuhes shqipe dhe Kongresi i Manastirit
  • Alfabeti i gjuhes shqipe dhe Kongresi i Manastirit

Alfabeti i gjuhës shqipe dhe Kongresi i Manastirit

ALL800
Quantity
Out-of-Stock

Description

Title: Alfabeti i gjuhës shqipe dhe Kongresi i Manastirit (hard cover)
Category: History
Author: Several
Year: 1972
Pgs: 453
Weight: 0.678 kg.

Product Details
Te tjere
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13KB)
16 other products in the same category:

Publisher: Te tjere

Gjuha letrare kombëtare shqipe dhe epoka jonë

Më 7 – 8 dhjetor 1984 zhvilloi punimet Konferenca shkencore "Gjuha letrare kombëtare shqipe dhe epoka jonë", organizuar nga Akademia e Shkencaven e RPS të Shqipërisë, Instituti i Gjuhësisë dhe i Letërsisë. Në punimet e saj morën pjesë punonjës të institucioneve shkencore, mësimore, kulturore e botuese të vendit, studiues e mësues të gjuhës shqipe, njerëz...

Price ALL1,200
More
Out-of-Stock
Comments (0)