All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Pasqyrat e Narcizit, Ernest Koliqi
  • Pasqyrat e Narcizit, Ernest Koliqi

Pasqyrat e Narcizit, Ernest Koliqi

2186
Rating 
ALL350.00
ALL315.00 Save 10%
Quantity
In Stock

Description

Title: Pasqyrat e Narçizit
Original: Pasqyrat e Narçizit
Category: Novel
Author: Ernest Koliqi
Publisher: Pakti
Year: 2010
Pgs. 72
Weight: 0.126 kg
ISBN: 978-99956-692-5-6

Product Details
Te tjere
2186

Data sheet

Supplier
Ernest Koliqi
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Pasqyrat e Narcizit, Ernest Koliqi

Pasqyrat e Narcizit, Ernest Koliqi

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Morphina (ebook), Ada Çapi

Review(s): 0

Një farmaci e re dhe moderne hapet në lagjen më të vjetër të Tiranës dhe pikërisht në një rrugicë "të gjerë nga njëra pasqyrë e Benzit të fundit te tjera". E qetë në dukje, me rregullat e saj të pashkruara, rrugica fsheh sekrete qindravjeçare rrënqethëse që bien mbi vajzën si evente të njëpasnjëshme. Autorja sjell këtë roman në formatin elektronik falas...

Price ALL0.00
More
In stock